VÝHODY pre našich ZÁKAZNÍKOV

1.ak si objednáte akýkoľvek tovar z nášho obchodu a nebudete s dodaným tovarom spokojní, môžete nám ho vrátiť aj bez udania dôvodu a my Vám vrátime Vaše peniaze + poštovné ( ak je to z našej viny ) alebo Vám tovar vymeníme ihneď ako nám bude doručený ten vadný. Nezabudnite pripísať na Faktúru (či doklad o dodaní) ktorú ste dostali od nás IBAN Vášho bankového účtu aby sme vedeli kam poslať peniaze. Balík neposielajte doporučene ale ako obyčajný balík. ( sme zmluvný partner Slovenskej Pošty a zásielku nám doručia priamo na pracovisko)
2. ak Vaša objednávka presiahne sumu 65 € Poštovné je ZDARMA (balík na Poštu) 
3. ak Vaša objednávka presiahne sumu 89 € dostanete Zľavu 3% a aj Poštovné ZDARMA.
4. možnosť objednať si ponúkaný tovar aj telefonicky, SMS, e-mailom, 
5. u nás môžete nakupovať aj bez registrácie
 
Akosi vybrať posteľné návliečky.
( v rôznych kútoch Slovenska sa nazývajú ináč ako napr. obliečky, návliečky, prevliečky, povlaky, prádlo, bielizeň, atď.) 

Posteľné návliečky boli dlhé stáročia výsadou bohatých a k ich masívnemu rozšíreniu došlo až polovici 19. storočia. Ešte naše babičky si ale vystačili s bavlnou alebo ľanom a o inej ako o bielej farbe ani nepremýšľal. Dnes je mnoho farieb a vzorov. Stačí si pozrieť ponuku nášho Internetového obchodu. Ako najrozšírenejší materiál na výrobu látok s ktorých sa šijú návliečky sa používa BAVLNA 

Bavlnené návliečky 
Bavlnené obliečky sa vyznačujú skvelou pevnosťou, priedušnosťou, sajú vlhkosť a sú mäkké a pružné. 
Nevýhodou je že ich musíme žehliť po každom praní .
V našom Internetovom obchode sa môžete stretnúť s obliečky z bavlny DeLUXE ktorá je pevnejšia a kvalitnejšia.
 
Návliečky z bavlneného Krepu
Krepové návliečky vznikajú tepelnou úpravou bavlny a potom už žiadnu ďalšiu tepelnú úpravu nepotrebuje. Návliečky z krepu jednoducho nemusíte žehliť. Krep má všetky vlastnosti bavlny.  Ak je vám striedanie hladkých a vrúbkovaných častí príjemné a nechce sa vám príliš zdržovať s údržbou návliečok siahnite po Krepe. 
 
Flanelové bavlnené návliečky
Bavlnený flanel vznikne česaním povrchu bavlnenej látky jemnými oceľovými kefkami. Česať látku môžeme buď jednostranne nebo i obojstranne. Po takejto úprave vznikne mäkká, hebká a hrejivá latka s ktorej sa potom ušijú návliečky, ktoré sa hodia do chladnejšieho počasia.
 
Návliečky z bavlneného Saténu 
Lesklé a na pohľad krásne posteľné obliečky vykúzlia z vašej spálne oázu pokoja a oddychu s puncom luxusu a elegancie. Bavlnený satén sa nekĺže, nezadrapuje a keďže je to bavlna, tak je aj výborne savý a mäkký. Posteľné obliečky z bavlneného saténu sú vďaka jemnému česaniu bavlny nádherne mäkké na dotyk, na pohľad jemne lesklé, majú dlhú životnosť a vysokú odolnosť Satén je náročnejší na údržbu - je nutné ho prať naruby a je citlivý na zaškrtnutie, však v lete sa vám odmení chladivým efektom a v zime zasa celkom dobrými izolačnými vlastnosťami. A ak sa o saténové obliečky budete starať, tak ako treba, vydrží vám dlhé roky.
 
Návliečky z Mikrovlákna
Mikrovlákno patrí na trhu medzi obľúbené novinky. Je to príjemná tkanina na omak pripomína hodváb a je mnohými odborníkmi označované za materiál budúcnosti. Jedná sa o tkaninu, ktorá svojimi vlastnosťami v mnohých ohľadoch predčí klasickú bavlnu.  Materiál je  vzdušný, nekrčí sa, je pevný a stálo farebný. Zároveň je hebký na dotyk a ľahko sa udržuje. Mimo to vyniká i svojimi termoregulačnými schopnosťami.  V zime si udržuje telesnú teplotu a v lete príjemne chladí.
 
Posteľné plachty
Najčastejšou prírodnou látkou z ktorej sa šijú plachty je bavlna, tá sa vyznačujú vysokou znášanlivosť s ľudskou pokožkou. Najlepšie sú samozrejme tie, ktoré sú vyrobené zo 100% bavlny, pretože nedráždia ani veľmi citlivú pokožku. 
Plachty udržiavajú posteľ v hygienickej čistote. Pretože matrac je ťažký na čistenie, chránime ho práve pomocou plachty pred znečistením či baktériami. To je dôvod, prečo sa odporúča pravidelná obmena plachiet. 
Okrem klasických bavlnených plachiet bez gumičky ponúkame v našom e-shope aj napínacie posteľné plachty s gumičkou.